Oczyścić krew

Zioła Smilax - Na oczyszczenie krwi

Ziele to ma składnik o nazwie saponina, która oczyszcza nie tylko krew, ale również cały układ moczowy, ponieważ działa moczopędnie. Dodatkowo składnik ten działa napotnie, dzięki tej właściwości pozbędziemy się toksyn przez skórę wraz z potem. Saponina to jeden z nielicznych składników, którego działanie zostało potwierdzone naukowo. Powyższe właściwości powodują, iż z organizmu możemy się pozbyć soli, nadmiaru wody, tłuszczu oraz toksyn. Oczyszczona krew przynosi wiele zalet dla naszego zdrowia. Przede wszystkim czujemy się lepiej, mamy więcej energii, przyspieszamy metabolizm oraz chronimy wątrobę i nerki przed niebezpiecznymi substancjami.

Badanie naukowe przeprowadzone w 1942 roku, a następnie opublikowane w „New England Journal of Medicine” przedstawiło wynik badania klinicznego w przypadku choroby łuszczycy. W badaniu tym wzięło udział 92 pacjentów. Badanie trwało przez 5 miesięcy. Po tym czasie zanotowano poprawę stanu skóry u 62% pacjentów, natomiast aż u 18% przypadków zanotowano ustąpienie choroby w pełni. Najlepsze efekty w leczeniu łuszczycy możemy osiągnąć za pomocą Smilax w przypadku, gdy w naszej krwi jest wysoki poziom endotoksyn, które często powodują łuszczycę. Link do oficjalnego badania znajdziesz tutaj

Naukowcy potwierdzili również właściwości przeciwbólowe. Takie działanie wywołują składniki o nazwach parilliny oraz flawonoidy. Zmniejszają one odczucie bólu, a w szczególności bóle mięśni i stawów. 

Zioła smilax kupisz w kliknij tutaj.