Realizacja zamówienia: 3 dni

Koenzym Q10 (60 kapsułek) 50mg 

Składniki: koenzym Q10 - ekstrakt ze sfermentowanych drożdży, celuloza mikrokrystaliczna (wypełniacz), stearynian magnezu (substancja poślizgowa)

 
Zalecana dzienna porcja: 2 kapsułki
 
Opakowanie zawiera: 60 kapsułek
W 2 kapsułkach znajduje się 100 mg czystego Koenzymy Q10
  

Właściwości koenzymu Q10:

  • Chroni przed przeziębieniem.
  • Ujędrnia skórę.
  • Zabezpiecza przed chorobami układu krążenia.
  • Niweluje ryzyko śmiercie spowodowanej przez niewydolność serca. 


Koenzym Q10

 - występuje we wszystkich naszych komórkach a konkretnie w mitochondriach czyli tam gdzie jest wytwarzana energia.

 

Koenzym Q10 = Energia = Życie

Nasz organizm jest zdolny sam go wytwarzać ale nie zawsze w ilościach wystarczających do prawidłowego jego funkcjonowania. Poziom koenzymu zmniejsza się także wraz z wiekiem, dlatego po 35 roku życia niezbędna jest jego suplementacja. Koenzym Q10 konieczny jest do wytwarzania energii. Cały proces jej produkcji odbywa się w mitochondriach małych strukturach we wnętrzu komórki. Koenzym jest „iskrą”, która uruchamia spalanie tlenu dzięki czemu powstaje niezbędna dla funkcjonowania energia.

 

Bez Koenzymu Q10 nie ma życia!

Koenzym Q10 często nazywany jest witaminą młodości i długowieczności, a za odkrycie jego funkcji dwukrotnie przyznano nagrodę Nobla.

Koenzym Q10 to produkt najwyższej jakości pochodzący z procesu ekstrakcji fermentowanych drożdży, nie posiada formy cis i jest identyczny w swojej budowie do wytwarzanego przez organizm ludzki. Tylko 4% - 6% sprzedawanego aktualnie na świecie Koenzymu Q10 pochodzi z naturalnego procesu fermentacji, dlatego też jest on znacznie droższy od Koenzymu Q10 uzyskiwanego w sposób syntetyczny a więc mniej wartościowego. Koenzym Q10 nie rozpuszcza się w wodzie, tylko w tłuszczach dlatego należy przyjmować go wraz z pokarmami bogatymi w tłuszcz lub zażywać go równocześnie z NKO lub z Bioastinem, które w swoich kapsułkach zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe omega – 3.

 

Sposób użycia:

2 razy dziennie po 1 kapsułce podczas posiłku

 

Sposób przechowywania: 

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci

 

Uwagi: 

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia

 

Producent: 

Kaneka Corporation, Japonia

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...