Realizacja zamówienia: 3 dni

Suplement diety z Sinetrolem (wyciągiem z grejfruta i guarany)

Jedna kapsułka zawiera:

450 mg Sinetrolu  

100 mg hydroksypropylometylocelulozy (kapsułka)

 Zalecana dzienna porcja

Jako suplement diety zażywać trzykapsułki dziennie, popijając wodą, najlepiej pół godziny przed posiłkiem.

Nasze kapsułki nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego, cukru, glutenu, nie zawierają sztucznych aromatów,

substancji barwiących i konserwujących.

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze nie wyższej niż 25 stopni Celcjusza, w szczelnie zamkniętym opakowaniu,

w sposób niedostępnym dla dzieci.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie stanowią substytutu prawidłowo

zbilansowanej diety.


Jedna kapsułka wegetariańska zawiera 450 mg Sinetrol ®’u – opatentowanego wyciągu ze Śródziemnomorskich owoców cytrusowych (czerwona pomarańcza, grejpfrut, pomarańcza) i  guarany.

Informacje ogólne 
Kapsułki Grejpfrut + Guarana zawierają pełnowartościowe składniki roślinne. 

Sinetrol – jest to opatentowana formuła na którą składa się kompleks ekstraktów roślinnych z  grejpfruta oraz guarany, standaryzowanych na obecność składników aktywnych takich jak polifenole charakteryzujący się jedynie 3% udziałem kofeiny. Taka kombinacja ekstraktów ma na celu nasilenie tempa przemian metabolicznych w celu intensyfikacji procesów lipolizy. Co istotne ta opatentowana formuła posiada właściwości termogeniczne przy czym nie wpływa w zauważalny sposób na funkcjonowanie układu nerwowego. Może być zatem stosowana przez osoby z nadwrażliwością na kofeinę, nawet w godzinach wieczornych. Sinetrol stanowi również ciekawe uzupełnienie diety w przeciwutleniacze. Sinetrol posiada wysoką zawartość polifenoli i flawonoidów, które mają silne właściwości antyoksydacyjne: pomagają chronić organizm wzmacniając jego naturalną odporność przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, zmniejszają starzenie się komórek spowodowane stresem oksydacyjnym, pomagają utrzymać zdrowe serce i prawidłowy cholesterol.

Działanie kofeiny pochodzącej z guarany jest dłuższe i lepsze dla organizmu niż z kofeiny zawartej w kawie, nie zakwasza i nie drażni żołądka.

Działanie odchudzające Sinetrolu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Sinetrol pomaga utrzymać linię i sylwetkę oraz obniżyć BMI (Body Mass Index). Wspomaga degradację lipidów w procesie lipolizy (spalanie tkanki tłuszczowej).


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...