Realizacja zamówienia: 3 dni

DR. ENZMANN Selen MSE 120 tab. - naturalny preparat w postaci L- Selenometioniny pozyskany z mikroalgi spiruliny platensisDlaczego SELEN MSE?

Firma MSE dr Enzmann jest wiodącym producentem preparatów mitochondrialnych w Niemczech. Od 40 lat nieustannie tworzy najwyższej jakości preparaty oraz gwarantuje niezmienność składu. Skuteczność preparatów potwierdzają badania naukowe

100 % naturalny preparat SELEN MSE-  to pozyskany selen z mikroalgi  spiruliny platensis i uzupełniony o jej właściwości

gwarantowana skuteczność wchłaniania

Selen w postaci L- Selenometioniny – organicznej formy selenu, występujący naturalnie w żywności i wchłaniany w 95%. Część spożytej selenometioniny jest niespecyficznie wbudowywana do białek w miejsce metioniny i służy jako magazyn selenu

SELEN MSE jest dobrze tolerowany, nie zawiera kazeiny, laktozy, drożdży, żelatyny, glutenu i barwników

Algi zawarte w preparacie nie są pozyskiwane z morza lecz z jezior sodowych- dzięki temu są ubogie w jod i odpowiednie dla osób wrażliwych na ten pierwiastek

polecany weganom i wegetarianom (nie zawiera żelatyny)

Najwyższy  stopień czystości i dobra przyswajalność gwarantowane przez Niemieckie Laboratorium MSE i zespół badawczy  dr Franza Enzmanna. 

1 tabletka zawiera aż 50 ?g organicznego selenu, większą dawkę posiada tylko Selemit MSE - 1 kapsułka zawiera 200 µg; co odpowiada 364% zalecanej dawki dziennej. 

Preparat tworzony zgodnie z GMP - stosowanie preparatów produkowanych zgodnie z GMP gwarantuje, że otrzymujecie Państwo określone substancje w dawkach zgodnych z informacją podaną na opakowaniu.

 

SELEN MSE

to naturalny, roślinny preparat w postaci L- Selenometioniny  pozyskany z mikroalgi spiruliny platensis, o podwyższonej zawartości selenu.

Postać L-Selenometioniny, wg badań, stanowi najlepiej przyswajalną formę tego pierwiastka (na poziomie do 95%).

Dodatkowo preparat  SELEN MSE  został  pozyskany z naturalnej spiruliny platensis  i dzięki temu  wzbogacony o ponad 50 różnorodnych  mikroskładników.

SELEN MSE to preparat całkowicie naturalny o najwyższej jakości, czystości i biodostępności. Zażywany w zalecanych dawkach jest dobrze tolerowany, ubogi w jod, nie zawiera kazeiny, laktozy, drożdży, żelatyny, glutenu i barwników !

 

Właściwości SELENU:

selen pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego

selen pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy ( wspomaga układ hormonalny tarczycy, która zawiera najwięcej selenu ze wszystkich organów)

selen pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym

selen przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy

selen pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie

 

Mikroalga Spirulina platensis MSE

Mikroalgi  Spirulina platensis są uważane przez specjalistów do spraw żywienia za wysokowartościowy składnik pożywienia. Znane są ze swojego szerokiego spektrum zawartości  makro- i mikroskładników odżywczych; takich jak:   białko ( do 65%), witaminy ( przede wszystkim witamina B12), składniki mineralne i pierwiastki śladowe; jak chlorofil. Ponieważ spirulina platensis pozyskiwana jest z jezior sodowych, a nie z mórz, jest ona uboga w jod  i tym samym odpowiednia dla osób wrażliwych na  jod.  Najnowsze osiągnięcia naukowe pokazują, że spirulina platensis stymuluje produkcję komórek macierzystych. Dla polepszenia absorbcji niektórych pierwiastków śladowych dodaje  się kultury spiruliny i tym samym wiąże je biologicznie. I tak np.: Selen MSE (w postaci selenometioniny )jest  biologicznie związany ze spiruliną platensis. Jedna tabletka SELENU MSE zawiera 500 mg spiruliny platensis w skład której wchodzi:

50 µg organicznego selenu

60-65% (300-325mg) białka roślinnego

około 14% (70 mg) weglowodanów

do 7 % (35mg) składników mineralnych

witaminy

pierwiastki śladowe

chlorofil

 

Przeznaczenie produktu

Selen wchodzi w skład ważnych enzymów naszego organizmu, posiada właściwości antyoksydacyjne. W postaci selenometioniny został on związany z mikroalgą Spiruliną platensis. Mikroalga znana jest ze swojej zawartości cennych makro- i mikroskładników oraz chlorofilu. Spirulina kultywowana jest w jeziorach sodowych i jest uboga w jod.

Skład i sposób użycia

Skład:
  1 tabletka zawiera 500 mg Spiruliny platensis z 50 ?g organicznego selenu (selenometioniny), substancja powlekająca: Hydroxypropylometyloceluloza.

Sposób użycia:
  1 tabletka dziennie. Najlepiej spożywać podczas posiłku popijając wystarczającą ilością wody. Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i różnorodnie się odżywiać. Selen MSE nie zawiera drożdży, żelatyny, kazeiny, laktozy, glutenu i barwników

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...