Realizacja zamówienia: 3 dni

Insulinmed™ jest preparatem, który zawiera składniki wspomagające utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Polecany w celu uzupełnienia składników, które wspomagają stabilizację poziomu cukru w organizmie. Wyciąg z liści Morwy białej korzystnie wpływa na poziom cukru w organizmie poprzez spowolnienie działania enzymów biorących udział w trawieniu węglowodanów. Ogranicza przyswajanie cukru i skrobi po posiłkach. Fasolamina występująca w ekstrakcie z nasion Białej fasoli wpływa na wchłanianie skrobi z pokarmów w nią bogatych (ryż, ziemniaki, chleb, kukurydza) i jej trawienie. Kora Cynamonowca ma wpływ na regulację prawidłowego poziomu insuliny. Preparat polecany jest dla osób dorosłych w celu utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi oraz jako środek profilaktyczny.

ekstrakt suchy z owocu Morwy białej (Morus alba) 4:1, ekstrakt suchy z naowocni Fasoli wielkokwiatowej (Phaseolus coccineus) 4:1, ekstrakt suchy z kory Cynamonowca (Cinnamomum Scheffer) 4:1, chlorek chromu x 6H2O.

Substancje pomocnicze:

mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca) skrobia ziemniaczana, (substancja przeciwzbrylająca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych 470b (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca).

Eks. suchy z owocu Morwy białej 450,00 mg -
Eks. suchy z naowocni Fasoli wielkokwiatowej 300,00 mg -
Eks. suchy z kory Cynamonowca 150,00 mg -
Chlorek chromu x 6H2O 0,12 mg (40µg Cr 3+) 100%
* - maksymalna dzienna porcja
** - procent realizacji dziennego zapotrzebowania 

Zawartość opakowania:

30 tabletek, masa netto 21,0 g +/- 5%
90 tabletek, masa netto 63,0 g +/- 5% 

Sposób użycia:

Stosować 3 razy dziennie po 1 tabletce po spożytym posiłku. 
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 
Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących matek oraz dla osób poniżej 18 roku życia. 

Warunki przechowywania:

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.