Realizacja zamówienia: 3 dni

KAMIWAZA

Biostymulator wzrostu włosów - 95ml

Masz problem z wypadającymi włosami?

Próbujesz wszystkiego i nic nie działa?

Wybierz produkt, który działa nie tylko w obietnicach producenta, ale i rekomendcjach setek zadowolonych klientów - Kamiwaza!

Oryginalna, prawdziwa Kamiwaza!
Dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa kupuj tylko od zaufanych sprzedawców!
Dzięki temu masz gwarancje otrzymania oryginalnego produktu, nie przeterminowanego oraz trzymanego w odpowiedniej temperaturze(przez co nie straci swoich właściwości)

Preparat wyprodukowany z ekstraktów roślinnych według receptury łączącej tradycyjną wiedzę zielarską z najnowszą biotechnologią opracowania w Japonii. KAMIWAZA działa jak biostymulator bezpośrednio na komórki mieszków włosowych, powodując odrost włosów i przywracając zdrowy wygląd włosom zniszczonym.


Efekty działania:

Widoczny odrost włosów 80,0% badanych* po 4 miesiącach stosowania

Ograniczenie wypadania włosów 90,0% badanych* po 3 tygodniach

Poprawa stanu zdrowia skóry głowy już po pierwszym tygodni stosowania


Sposób stosowania:

Niewielką ilość preparatu nanieść na skórę głowy i pozostawić na minimum 4 godziny. Nie wymaga spłukiwania. Aby spowodować odrost włosów - 1 raz dziennie przez 1 miesiąc aż do uzyskania efektu potem 2 razy w tygodniu. Aby ograniczyć wypadanie włosów - 1 raz dziennie przez 1 miesiąc, potem odpowiednio do potrzeb
1 opakowanie wystarcza na 3 - 4 tygodnie.


Przeciwwskazania:

W przeprowadzonych testach dermatologicznych nie obserwowano reakcji alergicznych ani innych niepożądanych działań ubocznych.


Skład (INCI):

Woda, ekstrakt Fagus Beach Robour, ekstrakt Betula alba, ekstrakt Bardana, ekstrakt Urtica Dioica, Phenoxyetanol, Ethylhexylglicerin


Chcesz jeszcze szybciej pozbyć się problemu wypadających włosów?
Przyspieszyć porost nowych włosów?

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...