Realizacja zamówienia: 3 dni

KAMIWAZA

Biostymulator wzrostu włosów - 95ml

Masz problem z wypadającymi włosami?

Próbujesz wszystkiego i nic nie działa?

Wybierz produkt, który działa nie tylko w obietnicach producenta, ale i rekomendcjach setek zadowolonych klientów - Kamiwaza!

Oryginalna, prawdziwa Kamiwaza!
Dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa kupuj tylko od zaufanych sprzedawców!
Dzięki temu masz gwarancje otrzymania oryginalnego produktu, nie przeterminowanego oraz trzymanego w odpowiedniej temperaturze(przez co nie straci swoich właściwości)

Preparat wyprodukowany z ekstraktów roślinnych według receptury łączącej tradycyjną wiedzę zielarską z najnowszą biotechnologią opracowania w Japonii. KAMIWAZA działa jak biostymulator bezpośrednio na komórki mieszków włosowych, powodując odrost włosów i przywracając zdrowy wygląd włosom zniszczonym.


Efekty działania:

Widoczny odrost włosów 80,0% badanych* po 4 miesiącach stosowania

Ograniczenie wypadania włosów 90,0% badanych* po 3 tygodniach

Poprawa stanu zdrowia skóry głowy już po pierwszym tygodni stosowania


Sposób stosowania:

Niewielką ilość preparatu nanieść na skórę głowy i pozostawić na minimum 4 godziny. Nie wymaga spłukiwania. Aby spowodować odrost włosów - 1 raz dziennie przez 1 miesiąc aż do uzyskania efektu potem 2 razy w tygodniu. Aby ograniczyć wypadanie włosów - 1 raz dziennie przez 1 miesiąc, potem odpowiednio do potrzeb
1 opakowanie wystarcza na 3 - 4 tygodnie.


Przeciwwskazania:

W przeprowadzonych testach dermatologicznych nie obserwowano reakcji alergicznych ani innych niepożądanych działań ubocznych.


Skład (INCI):

Woda, ekstrakt Fagus Beach Robour, ekstrakt Betula alba, ekstrakt Bardana, ekstrakt Urtica Dioica, Phenoxyetanol, Ethylhexylglicerin


Chcesz jeszcze szybciej pozbyć się problemu wypadających włosów?
Przyspieszyć porost nowych włosów?