Realizacja zamówienia: 3 dni

DR. ENZMANN Płatki pod oczy mythoSKIN® 6 szt. 
  

Kolagenowe Płatki pod oczy mythoSKIN® z nanokoenzymem Q10

Maseczka pod oczy w płatkach z substancją czynną nanokoenzymem Q10.
Zabieg o natychmiastowym efekcie nawilżającym i odmładzającym.

mythoSKIN® płatki pod oczy zostały stworzone specjalnie dla tej wrażliwej partii skóry a idealnie dobrane składniki nawilżające i regulujące wilgotność wzmacniają i napinają delikatną skórę pod oczami.

Stosowane regularnie redukują głębokość zmarszczek, napinają i odżywiają skórę wokół oczu niwelując opuchliznę, zmęczenie, rozjaśniając cienie pod oczami.

Już po chwili od nałożenia można poczuć relaksujące i kojące działanie hydrożelowych płatków pod oczy. 

 

Koncepcja mythoSKIN® 

Produkty pielęgnacyjne z serii mythoSKIN® zostały stworzone na bazie płynnego nanokoenzymu Q10, który w tej formie jest wielokrotnie szybciej i lepiej wchłaniany do najgłębszych partii skóry.

Pielęgnacyjna koncepcja polega na znajomości fizjologii skóry najnowocześniejszych odkryciach witalnej funkcji koenzymu Q10 w skórze i w organizmie.

Skóra nie tylko tworzy mechaniczną barierę przed zagrożeniami z zewnątrz, lecz pełni rolę systemu obronnego organizmu. Obciążenia skóry promieniami UV, wpływ zanieczyszczeń środowiska, alergie, stres itd. doprowadzają do podwyższonego zapotrzebowania skóry na energię, na podwyższoną ochronę przed wolnymi rodnikami, na utratę elastyczności i wilgotności a co z tym związane do bioenergetycznego deficytu.

Koenzym Q10 dodaje skórze energii,zapewnia jej elastyczność i ochronę. Znacznie przewyższa witaminę E i beta karoten w ich funkcjach ochronnych przeciw wolnym rodnikom tlenowym.

 

Kompleksowa pielęgnacja

Regularne stosowanie kosmetyków medycznej linii mythoSKIN® znacznie opóznia procesy starzenia, zapobiega utracie wilgotności i elastyczności skóry. Skóra odzyskuje fizjologiczną równowagę, regeneruje się i podnosi swoją odporność.

Tworząc linię kosmetyków mythoSKIN® do pielęgnacji medycznej skóry zbliżyliśmy się do celu jakim jest pielęgnacja i ochrona skóry na najwyższym poziomie. 

Efekt ten gwarantują nam wysoko gatunkowe i wysoko wartościowe składniki produktów, na których najwyższej czystości skupiona została cała uwaga. 

Zarówno Kolagenowe płatki pod oczy mythoSKIN®, jak i Maski do twarzy mythoSKIN® są doskonałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji skóry.

Dzięki swojemu intensywnemu działaniu już po kilkunastu minutach zmęczona, obciążona skóra ponownie odzyskuje  równowagę i promienny wygląd.

 

Przeznaczenie produktu:

Szara i zmęczona skóra wokół oczu. Cienie, przebarwienia pod oczami. Skóra pozbawiona elastyczności, potrzebująca silnego odżywienia. Produkt przeznaczony również dla osób spędzających dużo czasu przed komputerem.

 

Skład i sposób użycia:

Sposób użycia: Ostrożnie zdjąć folię ochronną. Po oczyszczeniu twarzy nałożyć płatki pod oczy błyszczącą stroną na 20 - 30 min. Płatki służą do jednorazowego, zewnętrznego użytku. Stosować raz w tygodniu. Najlepszy efekt uzyskuje się stosując w połączeniu z żelem do skóry z serii mythoSKIN®.

Należy unikać bezpośredniego kontaktu z oczami.
Chronić przed światłem. Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci.

Skład: 
Aqua, Glycerin, Sodium Polyacrylate, Sodium Carbomer, Hamamelis Virginiana, Aloe Barbadensis, Collagen, Tartaric Acid, Polysorbate 80, Benzylalcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Allantoin, Hyaluronic Acid, Ubiquinone (Coenzyme Q10), Phospholipids, Alcohol

Zawartość: 
6 x 2 Płatki pod oczy mythoSKIN®

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...