Realizacja zamówienia: 3 dni

Jeśli teraz ukończysz, to zamówienie to otrzymasz za darmo moją elektroniczną książkę ze zdrowymi przepisami (22 przepisy w 9 kategoriach - normlanie w sklepie kosztuje ona 13 zł, a ze zamówieniem dostaniesz ją gratis). Znajdziesz w niej przepisy, które pomogą przy otyłości, zmęczeniu, słabej odporności, problemach z trawieniem, ale także oczyścisz wątrobę i ożywisz swoje ciało. Książkę pobierzesz poprzez link, który będzie znajdował się w mailu potwierdzającym Twoje zamówienie. Ponadto będziesz miała nielimitowany kontakt z Arturem Topolskim (Specjalista Żywienia), który odpowie na wszystkie Twoje pytania. 

 

Suplement diety zawierający w jednej kapsułce 300mg kolagenu Peptan F (hydrolizat kolagenu ze skóry ryb morskich).

 

Zalecana do spożycia dzienna porcja: 2 kapsułki

 

Skład zalecanej dziennej porcji do spożycia:

600 mg kolagenu Peptan F (hydrolizat kolagenu ze skóry ryb morskich).

200mg hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka).

 

Ostrzeżenia i przechowywanie:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut

zróżnicowanej diety. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie popijając dużą ilością wody, najlepiej spożyć pół godziny przed posiłkiem.

 

Zawartość netto: 150 kapsułek po 400mg = 60g

 

Informacje o produkcie:

 

Peptan F - kolagen z ryb morskich

Kolagen, najobficiej występujące białko w organizmie, należy do rodziny białek fibrylarnych, które są głównym składnikiem macierzy zewnątrzkomórkowej organizmów zwierzęcych. W rzeczywistości, kolagen stanowi około 30 procent wszystkich białek w organizmie i znajduje się w naszych mięśniach, kościach, skórze oraz ścięgnach. Cząsteczka kolagenu składa się z aminokwasów, takich jak arginina, glutamina, glicyna i proliny, które tworzą włókna kolagenowe. Kolagen jest odpowiedzialny za utrzymanie wytrzymałości oraz strukturalnej integralności tkanek i narządów. Utrzymanie zdrowej, jędrnej i gładkiej skóry oraz odnowa komórek skóry wiąże się z odpowiednią ilością kolagenu w organizmie, który jest również odpowiedzialny za utrzymanie zdrowych ścięgien, więzadeł oraz stawów. Produkcja kolagenu zaczyna naturalnie spadać już po 25 roku życia i z każdym kolejnym rokiem spada o 1 procent. Inne czynniki, takie jak dieta o wysokiej zawartości cukru, palenie tytoniu i nadmierna ekspozycji na słońce, również mogą przyczyniać się do obniżania poziom kolagenu w organizmie. Spadek ilości kolagenu wiąże się z powstawaniem zmarszczek, zwiotczeniem skóry, osłabienie ścięgien, więzadeł oraz chrząstek w stawach. Przyjmowanie suplementów z kolagenem może pomóc zwiększyć poziom kolagenu w organizmie, co poprawia strukturę ścięgien, więzadeł, stawów i skóry. Oprócz tego wykazano, że kolagen może wspierać lepszą przemianę materii, podwyższa poziom energii i pomaga utrzymać zdrową tkankę mięśniową.

 

W skład suplementów może wchodzić kolagen wyodrębniany ze skór, ścięgien i tkanki chrzęstnej bydła, świń oraz drobiu, a także ze skór ryby morskich. Kolagen morski charakteryzuje się optymalną masą cząsteczkową i wysoką biodostępnością, dzięki czemu jest do 1,5 razy szybciej wchłaniany przez ustrój. Oznacza to, że peptan F przedostaje się do krwiobiegu znacznie szybciej niż inne typy kolagenu, dzięki czemu jest najlepszym źródłem kolagenu dla organizmu. Peptan F jest również odpowiednim rodzajem kolagenu (typ I i ​​III) dla procesu tworzenia struktur skóry właściwej, naczyń krwionośnych, tkanek wątroby oraz płuc. Regularne przyjmowanie kolagenu morskiego oferuje następujące korzyści:

 
  • zwiększa jędrność i elastyczność skóry,
  • pomaga skórze utrzymać wilgoć,
  • zapobiega tworzeniu się głębokich zmarszczek,
  • odżywia i odmładza skórę,
  • zmniejsza odczucie bólu stawów,
  • redukuje widoczność blizn,
  • pomaga wygładzić cellulit,
  • wzmacnia włosy,
  • zapewnia budulec do syntezy kolagenu. 

O tym kolagenie napisałem artykuł - kliknij, aby go przeczytać.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...