Realizacja zamówienia: 3 dni

Co wykazały badania naukowe?

Jest to jedna z roślin, która ma właściwości potwierdzone badaniami klinicznymi. Serie badań klinicznych oraz laboratoryjnych zostały wykonane przez zespół z George Washington University. Ich badania potwierdziły działanie uspokajające oraz antydepresyjne. W badaniu wzięło udział trzydziestu pacjentów, którzy cierpieli na nerwicę. Badanie to polegało na podawaniu 40 ml wyciągu dziennie. Po miesięcznej terapii zauważono, iż objawy uległy znacznej poprawie, osoby te nie odczuwały ataków lęku oraz fobii, a stany depresyjne uległy znacznej poprawie. Inne badanie wykazało, że trzy kapsułki tego korzenia pozwoliły po 60 dniach kuracji usprawnić zdolności zapamiętywania. Źródło tych badań pochodzi z: J. Ethnopharmacology 1994 Dec., 44(3):131-5, "A comparative pharmacological investigation of Ashwagandha and Ginseng" Grandi a, Mujumdar A.M., Patwardhan B.

Pomaga organizmowi przystosować się do stresu fizjologicznego oraz psychologicznego, w tym do odczucia lęku i napięcia, jednocześnie dodając sił witalnych.  Dzięki wysokiej zawartości  witanolidów na poziomie 2,5%, suplement jest stosowany jako adaptogen - substancja, która pomaga w redukcji stresu i niepokoju, wspomagając tym samym odporność na czynniki stresogenne. Ashwagandha ograniczając stan napięcia przyczynia się do spokojnego snu i pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia.

Składniki:

Ekstrakt pozyskany z korzenia Withania somnifera, standaryzowany do 2,5% witanolidów. 
(DER.: 10:1 - 1 kapsułka ekstraktu jest ekwiwalentem 4,5g korzenia Ashwagandha)

Suplement diety Ashwagandha Extract stworzony w oparciu o najwyższej jakości naturalne składniki aktywne - jest jednym z nielicznych preparatów Withania somnifera na polskim rynku z potwierdzoną zawartością witanolidów - najcenniejszych składników tej rośliny (testy przeprowadza Eurofins Analytik GmbH).

Dzienna dawka do spożycia:

2 kapsułki dziennie, co najmniej pół godziny przed posiłkiem, popijając płynem. 

60 kapsułek (450mg)
MASA NETTO: 27g
Suplement diety

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym  miejscu, niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Polecamy