Realizacja zamówienia: 3 dni dni

COLLAGEN MARINE BEAUTY SPA w swoim składzie posiada najwyższej jakości francuskiego kolagenu Collactive, który zapewni nam efekt promienistej cery, odżywionej od wewnątrz skóry i prawidłowym funkcjonowaniu naczyń krwionośnych.  Doskonały sposób na jedrną skórę. Nie tylko niweluje zmarszczki koło oczu tzw. ,, kurze łapki " , ale również wspomaga zapobieganie w powstawaniu zmarszczek i nawilża skórę od wewnątrz.

 

Collactive™ nie ma efektów ubocznych. Jest bezpieczny i 100% naturalny.

Podczas badań przeprowadzonych we Francji, których celem była ocena efektów przeciwstarzeniu się produktu handlowego opartego na kolagenie i peptydów elastyny: Collactive™. Na czterdziestu czterech kobietach w wieku od 40 do 55 lat ze zmarszczkami przy oczach, zwanymi inaczej „kurze łapki” przeprowadzono badanie. Dwudziestu dwóm z tych kobiet podawano aktywny produkt przez trzy miesięcą, a reszcie placebo. Po 3 miesiącach suplementacji liczba głębokich zmarszczek spadła u 40 -u kobiet biorących aktywny produkt Collactive™. Nie odnotowano różnic dotyczących mikrowypukłych zmarszczek, ale zaobserwowano znacząca różnicę na pomarszczonych powierzchniach. Nie odnotowano również żadnych niekorzystnych efektów w okresie suplementacji Collactive™. Badania te ukazują działanie przeciwstarzeniowe dla skóry podczas suplementacji produktu Collactive™: wyniki sugeruję, że produkt zapobiega powstawaniu i redukuje ilośc „kurzych lapek”.

 

Collactive™ jest wyprodukowany przez COPALIS SEA SOLUTIONS w północnej Francji. Z 50 letnim doświadczeniem w produkcji hydrolizatów ze skór rybich. COPALIS SEA SOLUTIONS jest kluczowym graczem w dziedzinie procesów enzymatycznych do frakcjonowania i izolacji AKTYWNYCH PEPTYDÓW. Firma opracowała unikalny system, który ściśle pracuje na najwyższym poziomie badań naukowych.

 

Nr zgłoszenia wprowadzenia do obrotu w GIS: GIS-ŻP-SD-4230-08184/KC/16

Składnik aktywny

1 saszetka

Francuski kolagen Collactive ™

(hydrolizat białka rybiego)

2000 mg

Ekstrakt z owoców aceroli standaryzowany na 25% witaminy C

2000mg

(500mg witaminy C = 615% RWS)