Realizacja zamówienia: 3 dni

DR. ENZMANN Żel do skóry w ampułkach mythoSKIN® 5x6ml


mythoSKIN® żel z nanokoenzymem Q10

Intensywna kuracja w ampułkach z główną substancją czynną wysokoskoncentrowanym koenzymem Q10 w formie nanocząsteczek gwarantująca ochronę i regenerację skóry na najwyższym poziomie.

Polecana jest do pielęgnacji, ale dedykowana przede wszystkim skórze dojrzałej, niedostatecznie nawilżonej, ze zmarszczkami oraz o ziemistym kolorycie. 

Intensywnie żółte zabarwienie żelu mythoSKIN® świadczy o wyokiej koncentracji koenzymu Q10.

 

Dlaczego żel mythoSKIN® ?

Wyjątkowo skuteczny żel mythoSKIN® jest przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry. Zawiera w swoim składzie płynny, nanocząsteczkowy  koenzym Q10.Wysoka koncentracja tego aktywnego składnika, niespotykana  dotychczas w kosmetyce,  powoduje skuteczne  dotarcie substancji czynnej do komórek skóry właściwej i dzięki temu:
natychmiastową poprawę struktury skóry
regenerację  dzięki odbudowie komórek i neutralizacji wolnych rodników
wygładzanie  drobnych  linii i zmarszczek
wyrównanie kolorytu skóry, poprawianie jej elastyczności i sprężystości
pobudzenie mikrocyrkulacji w układach krwionośnym i limfatycznym
poprawienie komunikacji międzykomórkowej

Skóra staje się niezwykle gładka, nabiera blasku i odzyskuje elastyczność.

Żel mythoSKIN®  nie zawiera tłuszczu ani substancji zapachowych. Szybko i całkowicie się wchłania, nie pozostawiając tłustej powłoki.

 

Kompleksowa pielęgnacja

Do utrzymania skóry w doskonałej kondycji potrzebna jest nie tylko systematyczna pielęgnacja od zewnątrz, ale  przede wszystkim od wewnątrz.  

Dostarczanie organizmowi odpowiednich substancji, to jeden z najważniejszych kroków przeciwdziałających procesom starzenia się skóry, zapewniających jej optymalne nawilżenie, a także odpowiedni poziom jędrności i elastyczności. 


Do tych substancji należą: 

koenzym Q10 - w  przypadku silnych obciążeń skóry np. działaniem promieni słonecznych lub podczas procesu starzenia zawartość koenzymu Q10 w organizmie jest niewystarczająca, aby utrzymać naszą skórę w dobrej kondycji. Nadmierna ilość uwalnianych wolnych rodników jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się. Dodatkowe dostarczenie koenzymu Q10 z zewnątrz i od wewnątrz organizmu pozwala uzupełnić deficyty i znacznie opóznić procesy starzenia. Aby szybko i skutecznie zaopatrzyć organizm w koenzym Q10 należy zastosować jego płynną formę. 

witamina C - jest jednym z najważniejszych antyoksydantów. Usuwa wolne rodniki, chroni membrany i proteiny naszych komórek. Jest niezbędna w produkcji kolagenu i niezwykle ważna dla struktury i funkcji skóry, kości i tkanki łącznej. Witamina C wspiera komórki nerwowe i jest konieczna w produkcji i aktywacji całej gamy hormonów naszego organizmu, min. również tych zawartych w skórze.  

cynk -  jest  jednym z najważniejszych pierwiastków śladowych odporności skóry. Doskonale zabezpiecza ją przed promieniowaniem UV. Jest niezbędny do produkcji kolagenu.  Jego niedobory prowadzą do wielu różnorodnych problemów ze skórą. Uzupełnienie niedoborów pozwala na zachowanie zdrowej skóry, włosów i paznokci. 

 

Przeznaczenie produktu

Zalecany jest do lokalnego stosowania na skórę wrażliwą, również w okolicach oczu i ust. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując w połączeniu z kremem pielęgnacyjnym z serii mythoSKIN®.

 

Skład i sposób użycia

Sposób użycia: 

Nałożyć niewielką ilość na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, następnie delikatnie wmasować. Najlepsze efekty uzyskuję się stosując w połączeniu z kremem pielęgnacyjnym z serii mythoSKIN®.

Skład: 

Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Alcohol,Hydroxyethylcellulose, Ubiquinone(Coenzyme Q10), Phenoxyethanol, Lecitin, Methylparaben.


Zawartość: 5 x 6ml żel do skóry mythoSKIN®

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...