Realizacja zamówienia: 3 dni

Detoksen™ jest preparatem przeznaczonym dla osób, które chcą oczyścić organizm. Zawiera wyciągi z czterech roślin: Mniszka lekarskiego, Fiołka trójbarwnego, Herbaty chińskiej i liści Brzozy brodawkowatej. Wyciąg z Mniszka lekarskiego ułatwia prawidłowy przepływ moczu. Wyciąg z Fiołka trójbarwnego wspomaga oczyszczanie organizmu. Ekstrakt z Herbaty chińskiej tradycyjnie stosowany jest w celu dodania energii i wzmocnienia naturalnej odporności. Wyciąg z liści Brzozy brodawkowatej wspomaga proces oczyszczania organizmu. Preparat zalecany jest w przypadku osłabienia, w okresie rekonwalescencji i w sytuacjach wymagających oczyszczenia organizmu.

Składniki aktywne:

ekstrakt suchy z ziela Fiołka trójbarwnego (Viola tricolor) 4:1, ekstrakt suchy z ziela Mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) 4:1, ekstrakt suchy z liści Herbaty chińskiej (Camellia sinensis) 4:1, ekstrakt suchy z liści Brzozy brodawkowatej (Betula verucosa) 4;1.

Substancje pomocnicze:

mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca) skrobia ziemniaczana, (substancja przeciwzbrylająca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych 470b (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca).

Zawartość opakowania:

30 tabletek, masa netto 22,5 g +/- 5%
90 tabletek, masa netto 67,5,0 g +/- 5% 

Sposób użycia:

Stosować 3 razy dziennie po 1 tabletce po spożytym posiłku. 
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 
Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących matek oraz dla osób poniżej 18 roku życia. 

Warunki przechowywania:

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Eks. suchy z ziela Fiołka trójbarwnego 450,00 mg -
Eks. suchy z ziela Mniszka lekarskiego 300,00 mg -
Eks. suchy z liści Herbaty chińskiej 150,00 mg -
Eks. suchy z liści Brzozy brodawkowatej 150,00 mg -

* - maksymalna dzienna porcja


Polecamy